Tu podaj tekst alternatywny

Nasza historia

Nasza firma istnieje na rynku od 1997r. Rozpoczynaliśmy pracę na tokarkach konwencjonalnych, gdzie operatorzy ręcznie ustawiali maszynę na podstawie zlecenia i rysunku oraz samodzielnie zakładali i zdejmowali obrabiany przedmiot. Proces opierał się na ręcznym sterowaniu, co wymagało wiedzy i zaangażowania operatora.

Obecnie praca wykonywana jest na nowoczesnych tokarkach sterowanych numerycznie, dzięki którym programy do obróbki są wprowadzane do układu poprzez klawiatury, dyskietki i inne złącze, mogą być one gromadzone i przechowywane w pamięci wewnętrznej lub dysku twardym maszyny. Funkcje sterownicze i regulacyjne przejmuje mikrokomputer, który także umożliwia diagnozowanie błędów.

Zajmujemy się obróbką skrawaniem elementów metalowych. Specjalizujemy się w obróbce stali kwasoodpornej.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej firma prawidłowo się rozwija i odnosi sukcesy. Poprzez dokształcanie pracowników nie tylko firma odnosi korzyści, ale przede wszystkim ludzie, którzy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności, zwiększać efektywność i wydajność pracy.

Oferowane usługi dopasowujemy do potrzeb klienta.

1997 - 2020

Działy Tokar CNC technology

Jesteśmy dostawcą precyzyjnych detali dedykowanych do działów medycznych, spożywczych i elektroniki. Nasza oferta skierowana jest głównie na rynek Europejski. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jakość świadczonych usług.

Dział Operatorów CNC

Dział produkcji za pomocą operatorów z wieloletnim doświadczeniem, dokładając wszelkiej staranności realizuje proces produkcji zgodnie z wymogami klientów.

Dział Kontroli Jakości

Dział odpowiedzialny za proces kontroli jakości wszystkich wyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego. Reaguje i zapobiega powstawaniu towarów złej jakości. Do zadań specjalisty należy określenie głównych cech i wymagań jakościowych dla wytwarzanych wyrobów, zgodnie z ich specyfikacją, uwzględniając wymagania norm europejskich ISO. Dzięki temu określona jest struktura organizacyjna oraz procedury działań na poszczególnych stanowiskach, mających wpływ na jakość wyrobu.

Dział Logistyki i Kontroli Wejściowej

Zespół odpowiedzialny za planowanie, realizowanie oraz sprawny i efektywny przepływ surowców, materiałów i wyrobów gotowych. Zapewnia ciągły przepływ informacji od wejścia do punktu konsumpcji, tak aby zapewnić wymagania klienta.

Montaż Elementów Precyzyjnych

Dział odpowiedzialny za połączenie ze sobą gotowych elementów według opracowanych i przyjętych kryteriów oraz wymogów technicznych niezbędnych do powstania produktu końcowego - gotowego wyrobu.

Dział Programistów

Dział zajmuje się projektowaniem, analizowaniem i dobieraniem najodpowiedniejszego procesu produkcyjnego dla obrabianego komponentu.