+48 575 275 537

PL | EN | DE

Jakość

jakośćNasza firma zajmuje się produkcją drobnych, precyzyjnych detali, dlatego najważniejszym dla nas punktem jest jakość. Staramy się rozwijać i doskonalić procesy kontroli jakości dzięki odpowiednio przeszkolonemu działowi kontroli jakości oraz wysokiej klasy sprzętowi pomiarowemu. Możemy zagwarantować najwyższy poziom oferowanych usług oraz sprostanie potrzebom klientów. W roku 2017 uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008 i działamy zgodnie z jego wytycznymi, dzięki czemu odnajdujemy się w branży metalowej, czego potwierdzeniem jest cykliczne uzyskiwanie pozytywnych wyników procesów certyfikujących.

Dzięki wdrożonym procedurom uzyskaliśmy powtarzalność jakościową dla produkowanych przez nas wyrobów.

Działamy na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym firmy Keyence, która daje nam szerokie możliwości pomiarowe.

Zobacz certyfikat ISO 9001.

System serii IM

(Instant Measurement System - system błyskawicznego pomiaru) to urządzenie do wykonywania pomiarów optycznych, które zastępuje projektory pomiarowe, suwmiarki/mikrometry, mikroskopy pomiarowe i współrzędnościowe optyczne maszyny pomiarowe(CMM).

Tradycyjne przyrządy do pomiarów 2-wymiarowych są trudne w obsłudze, a ich stosowanie jest czasochłonne. Przyrząd serii IM znacząco skraca czas kontroli i eliminuje ryzyko błędu operatora. Możliwość wykonania setek pomiarów części z dokładnością +/- 2 um. Łatwe wykonanie pomiarów profili, analiz GD&T, importu CAD i zautomatyzowanego programowania.

System VHX

Mikroskopy cyfrowe łączą obserwację i możliwości pomiarowe na dużym ekranie. Powiększenie do 1000 razy, wysoka rozdzielczość, duża głębia ostrości i ruchomy statyw gwarantują obserwację pod dowolnym kątem oraz zaawansowane analizy dowolnych próbek.

Mikroskopy cyfrowe dostarczają więcej informacji i są łatwiejsze w obsłudze niż konwencjonalne systemy obrazowania i systemy pomiarowe, co umożliwia użytkownikom podejmowanie lepszych decyzji w krótszym czasie. Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji, w momencie dostarczenia surowców poprzez sprawdzenie ich zgodności z wymaganiami normy, kontrolę wizualną i pomiarową produkowanych wyrobów, aż do kontroli ostatecznej przed wysyłką.